Porządkowanie terenów

Usługi karczowania i porządkowania terenów

Nasza firma poza pielęgnacją i wycinką drzew profesjonalnie zajmuję się karczowaniem terenów. Karczowanie terenu wymaga doświadczenia oraz odpowiedniej wiedzy i to właśnie mamy państwu do zaoferowania. Usługi karczowania terenu wykonywane przez firmę Kulczyk to przede wszystkim zachowanie wszelkich środków ostrożności, stosowanie zabezpieczenia terenu poprzez właściwe oznakowanie, rzetelność i uczciwość.

Karczowanie terenu

Nasza firma specjalizuje się przygotowywaniu terenów pod budowę poczynając od inwentaryzacji zieleni na wyznaczonym terenie ,poprzez przygotowanie dokumentacji potrzebnej do uzyskania stosownych pozwoleń na usunięcie drzew,krzewów i samosiewów oraz ich wykarczowanie.

Przygotowane przez firmę Kulczyk tereny pod inwestycję nie zawierają żadnych niespodzianek. Nasze zadnie wykonane jest terminowo, dokładnie i z dużą starannością. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie, są profesjonalni i bardzo wydajni.

Nasza firma zajmuje się także karczowaniem pni oraz usuwaniem karpin po ściętych drzewach, w szczególności w warunkach, gdzie nie ma możliwości wprowadzenia sprzętu ciężkiego, a jedyną możliwą metodą jest kopanie ręczne. Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługę dbając o szczegóły. Karczowanie terenu i pni jest dokładnie i jasno wyceniane przed wykonaniem usługi przez naszą firmę.

Powierzone zadania wykonywane są zgodnie z dokumentacją i sztuką oraz należytą starannością. Współpraca z firmą nie budzi żadnych zastrzeżeń. Terminowość i rzetelność to dewiza firmy PHU ARTEX. W pełni rekomendujemy firmę ogrodniczą PHU ARTEX jako wiarygodnego, solidnego i godnego polecenia kontrahenta.

mgr inż. Monika Łysek,
Cmentarz Rzymskokatolicki pw. św. Antoniego w Łodzi

Porządkowanie terenów

Świadczymy również usługi z zakresu sprzątania terenów zielonych, koszenia i nawożenia traw oraz grabienia liści.

Wykonujemy pracę porządkowe po pracach budowlanych, usuwamy resztki pobudowlane, stare nasadzenia. Porządkowanie terenu nie musi wiązać się z zakładaniem ogrodu i może być usługą odrębną.

Firma Kulczyk doprowadzi Państwa teren do dalszego zagospodarowania!

Wszystkie pytania bądź zamówienia prosimy kierować na adres e-mail lub kontaktując się z nami telefonicznie. Wszelkie dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie kontaktowej.

Porządkowanie terenu
Maszyna do rębakowania gałęzi
Sprzątanie gałęzi z terenu pracy