Ścinanie drzew

Wycinka i ścinanie drzew

Firma Kulczyk przeprowadzi ścinanie drzew rosnących na każdym terenie:

  • nieruchomości,
  • teren prywatny,
  • osiedla mieszkaniowe,
  • las,
  • cmentarz,
  • tereny zabudowane.

Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie przeprowadzić wycięcie drzewa w każdych warunkach szybko i bezpiecznie.

Ścinanie drzew starszych niż 10 – letnie bez zezwolenia grozi karą pieniężną. Nasza firma pomaga w sporządzeniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania decyzji odpowiedniego Urzędu Miasta lub Gminy zezwalającej na wycięcie drzew lub krzewów.

Nasza firma specjalizuje się w wycince i regulacji drzew w warunkach ekstremalnie trudnych, dlatego najczęstszą metodą pracy jest ścinanie i pielęgnacja drzew techniką alpinistyczną polegającą na cięciu sekcyjnym drzewa możliwym do zastosowania przy utrudnionym dostępie ,braku miejsca.

W swojej pracy gdy jest to wymagane korzystamy też ze sprzętu ciężkiego: podnośniki oraz dźwigi.

O dotychczasowej współpracy z firmą PHU ARTEX możemy powiedzieć, iż: zlecone prace wykonywane są terminowo; firma posiada niezbędny sprzęt do wycinki drzew i pielęgnacji drzewostanu; pracownicy zatrudnieni przez firmę posiadają wymaganą wiedzę i umiejętności, stosowana metoda alpinistyczna w pełni sprawdza się w tak trudnym terenie jakim jest cmentarz; wszelkie prace cechuje profesjonalizm; zapewniony jest odpowiedni nadzór.

Ks. Eugeniusz Fiedorczuk,
Parafia św. Aleksandra Newskiego w Łodzi

Firma Kulczyk po wycięciu lub regulacji drzewa zrębakuje pozostałe gałęzie i uporządkuje teren oraz wywiezie wszystkie nieczystości powstałe przy pracach.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny rębak – maszynę rozdrabniającą gałęzie, drobne konary czy samosiewy. Średnica rozdrabnianego materiału, jaki można przepościć przez maszynę, wynosi do 25 cm. Rozdrobniony materiał nasza firma wywozi i utylizuje lub pozostawia u klienta. Powstałe zrębki są wręcz idealne do wykorzystania w ogrodzie – można nimi podsypywać krzewy czy drzewa – stanowią nawóz naturalny. Bardzo dobrze sprawdzają się też jako materiał okrywowy zamiast kory oraz do uzyskania z nich kompostu.

Przyjmujemy zlecenia na terenie całego kraju, głównie na terenie miasta Łodzi i województwa łódzkiego. Nasza firma dostosuje się do klienta celem dobrania dla niego jak najkorzystniejszego terminu wykonania zlecenia. Za wykonane prace wystawiamy faktury VAT.

Ścinanie drzew
Rębakowanie
Podcięte drzewa