Porządkowanie terenów

Karczowanie drzew i porządkowanie terenu w Łodzi i okolicach

Firma PHU ARTEX oferuje kompleksową opiekę nad terenami zielonymi. Poza pielęgnacją i wycinką drzew, nasi pracownicy zajmują się również karczowaniem terenów. Właściwe wykonanie tej pracy wymaga doświadczenia oraz odpowiedniej wiedzy, które mamy Państwu do zaoferowania. Usługi karczowania terenu w Łodzi, wykonywane przez firmę PHU ARTEX, są przeprowadzane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz przy właściwym zabezpieczeniu teren. Dzieję się tak dzięki zastosowaniu niezbędnych oznakowani Pracowników firmy PHU ARTEX charakteryzują rzetelność i uczciwość – cechy niezwykle ważne w każdej pracy.

Karczowanie terenu w Łodzi – przebieg prac

Nasza firma specjalizuje się w przygotowywaniu terenów pod budowę. Jednym z pierwszych etapów prac jest gruntowna inwentaryzacja zieleni rosnącej na wyznaczonym obszarze. Kolejny krok to przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania wszystkich pozwoleń na usunięcie wybranych przez klienta drzew, krzewów i samosiewów oraz ich wykarczowanie.

Decydując się na skorzystanie z usług firmy PHU ARTEX, mają Państwo gwarancję, że proces karczowania drzew i porządkowania terenu w obrębie Łodzi przebiegnie bez zakłóceń. W firmie dbamy, aby wszelkie prace wykonywane były terminowo, zgodnie z prawem, a przy tym z dużą starannością. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie, są profesjonalni i bardzo wydajni.

Zadania specjalne – karczowanie i frezowanie pni w Łodzi

Nasza firma zajmuje się także karczowaniem pni oraz usuwaniem karpin po ściętych drzewach. Prace te wykonujemy w szczególności w warunkach uniemożliwiających zastosowanie sprzętu ciężkiego. Wówczas jedyną możliwą staje się kopanie ręczne. Proces frezowania pni, będący jedną z najczęściej wykorzystywanych technik usuwania resztki pnia po wycince, każdorazowo przebiega w warunkach bezpiecznych dla członków ekipy, jak i dla osób postronnych.

Nawet w najbardziej wymagających warunkach, firma PHU ARTEX oferuje Państwu wysokiej jakości usługi świadczone z dbałością o każdy szczegół. Przeprowadzane przez nas karczowanie terenu i pni w Łodzi i województwie łódzkim jest dokładnie, a wszelkie prace poprzedzane są stworzeniem klarownej wyceny wybranej przez Państwa usługi.

Porządkowanie terenów w Łodzi

Firma PHU ARTEX świadczy również usługi z zakresu szeroko rozumianego porządkowania terenów zielonych w Łodzi. Do naszych prac należy m.in. koszenie i nawożenie trawników oraz grabienie liści. Dzięki tym pozornie prostym czynnościom, Państwa teren odzyska estetyczny wygląd oraz będzie właściwie przygotowany do rozpoczęcia ewentualnych inwestycji.

Pracownicy PHU ARTEX wykonują również różnorodne prace porządkowe bezpośrednio po zakończeniu budowy: usuwają resztki pobudowlane i stare nasadzenia. Należy pamiętać, że porządkowanie terenu nie musi w każdym przypadku wiązać się z chęcią założenia ogrodu i może zostać przez Państwa zlecone jako usługa całkowicie odrębna.

Karczowanie i porządkowanie na najwyższym poziomie – opinia klienta

W swojej wieloletniej historii, firma PHU ARTEX wielokrotnie świadczyła usługi na rzecz różnorodnych przedsiębiorstw i osób prywatnych. Jedną z nich są prace przeprowadzone na terenie Cmentarza Rzymskokatolickiego pw. św. Antoniego w Łodzi. Oto, co o współpracy z nami sądzi zleceniodawca:

Powierzone zadania wykonywane są zgodnie z dokumentacją i sztuką oraz należytą starannością. Współpraca z firmą nie budzi żadnych zastrzeżeń. Terminowość i rzetelność to dewiza firmy PHU ARTEX. W pełni rekomendujemy firmę ogrodniczą PHU ARTEX jako wiarygodnego, solidnego i godnego polecenia kontrahenta.

mgr inż. Monika Łysek,
Cmentarz Rzymskokatolicki pw. św. Antoniego w Łodzi

Współpraca z firmą PHU ARTEX sprawi, że Państwa teren będzie doskonale oczyszczony i przygotowany do kolejnych etapów prac budowlanych. Wybór profesjonalistów to najlepszy sposób na oszczędność czasu i pieniędzy.
Wszelkie pytania lub chęć złożenia zamówienia prosimy kierować drogą mailową lub telefoniczną. Numer telefonu oraz adres e-mail znajdą Państwo w zakładce „kontakt”.