Pielęgnacja zieleni

Usługi pielęgnacji zieleni: koszenie traw, sadzenie drzew i grabienie liści na terenie Łodzi

Pośród pełnej gamy usług, firma PHU ARTEX oferuje Państwu kompleksową pielęgnację zieleni. Nasi pracownicy specjalizują się w sadzeniu drzew oraz krzewów, a także w zakładaniu i pielęgnacji trawników. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące wykonywanych przez nas prac.

Sadzenie drzew na terenie Łodzi

Pracownicy firmy PHU ARTEX w fachowy sposób przeprowadzą nasadzenia drzew liściastych i iglastych o każdym rozmiarze w Państwa ogrodzie. Nasza praca obejmuje kilka etapów, które rozpoczynają się od zakupu wskazanych przez Państwa sadzonek ze sprawdzonego źródła. Następnie, zostaną one dowiedzione pod konkretny adres na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. Co ważne, decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymują Państwo odpowiedni okres gwarancji, obejmujący nie tylko prace nasadzeniowe, ale również kompleksową i długotrwałą pielęgnację nasadzonych drzewek.

Aby otrzymać dziś pozwolenie na sadzenie drzew w Łodzi, niezbędne jest złożenie odpowiednich wniosków do Urzędu Miasta i otrzymanie zgód, pracownicy PHU ARTEX zapewniają również pomoc w załatwianiu wszelkich formalności. Dzięki temu, zaplanowane i zlecone nam prace przebiegają szybko i bez zakłóceń, a nową zieloną przestrzenią możecie Państwo cieszyć się naprawdę szybko.

Zakładanie trawników i koszenie traw w Łodzi

Kolejną oferowaną przez firmę PHU ARTEX usługą jest zakładanie trawników na terenie działek, ogrodów oraz przestrzeni miejskich. Może się wydawać, że posianie trawy jest czynnością prostą i niewymagającą specjalistycznej wiedzy. Aby jednak zrobić to właściwie i mieć pewność, że założony przez nas trawnik będzie pełnił swoją funkcję przez długi czas, warto zdać się na fachowców. Korzystając z usług oferowanych przez pracowników naszej firmy, mają Państwo pewność, że ogród będzie nie tylko estetyczny i pełen życiodajnej zieleni, ale również odporny na ewentualne choroby i ataki szkodników. O właściwym wzroście traw decyduje nie tylko sposób ich nasadzenia, ale również właściwie dobrana do gatunku trawników gleba oraz upewnienie się, że w okolicy nie grasują zwierzęta mogące w przyszłości niszczyć ogród (np. krety czy nornice). Wszystkie te etapy zawarte są w usługach oferowanych przez firmę PHU ARTEX. Proces zakładania przez nas trawników obejmuje więc kolejno:

  • dostarczenie na wskazany przez Państwa teren urodzajnej ziemi, gwarantującej wschodzenie traw i ich właściwy wzrost
  • doradztwo i wybór w zakresie najodpowiedniejszego dla Państwa inwestycji gatunku traw
  • pielęgnację, obejmującą zarówno koszenie traw, jak i grabienie liści na terenie Łodzi i okolic

Właściwie posadzony i pielęgnowany trawnik będzie ozdobą każdego ogrodu. Decydując się na stworzenie wyjątkowej przestrzeni do odpoczynku i zabawy, warto o tym pamiętać.

Grabienie liści w Łodzi – dbałość o każdy szczegół

Poza właściwym założeniem trawnika, ważna jest również jego codzienna pielęgnacja. Aby uniknąć zniszczenia trawników w Państwa ogrodach i na działkach, należy pamiętać o regularnym usuwaniu z ich powierzchni zeschniętych lub gnijących liści, igieł i nasion. Pracownicy naszej firmy chętnie przeprowadzą dla Państwa proces grabienia liści na terenie Łodzi i okolic, dzięki czemu zlecona przez Państwa, a zrealizowana przez nas zielona inwestycja będzie mogła rozrastać się we właściwy sposób.

Jeśli szukają Państwo firmy, która w kompleksowy i profesjonalny sposób zatroszczy się o Państwa ogród lub inny teren zielony, wybór firmy PHU ARTEX jest najlepszą decyzją. Wykwalifikowani pracownicy i wieloletnia tradycja to gwarancja właściwie przeprowadzonych prac, które pozwolą cieszyć się z zadbanego ogrodu przez długie lata.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług lub chcieliby Państwo skonsultować z nami swoją wizję terenu zielonego, zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce kontakt.